Об'єднання українських товариств Латвiї   Rotating Header Image

Bērnus un jauniešus Jēkabpilī aicina uz radošo darbnīcu “Reljefainās magones”

LOGO

Informācija medijiem
02.06.2021.

Bērnus un jauniešus Jēkabpilī aicina uz radošo darbnīcu “Reljefainās magones”

Lai plašāk iepazīstinātu ar latviešu un ukraiņu kultūru un vēsturi, pirmdien, 2021. gada 7. jūnijā plkst.10.00 Jēkabpils bērni un jaunieši aicināti piedalīties radošajā darbnīcā “Reljefainās magones”.

Magones ir viens no Ukraiņu tautas košiem simboliem, kuru izmanto gan galvas vainagos, gan tautas izšuvumos. Tādēl radošajā darbnīcā bērni un jaunieši uz kartona pamatnes ar špakteļmasas palīdzību veidos magones siluetus, kurus vēlāk izkrāsos un ieliks rāmītī. Nodarbības gaitā tiks runāts arī par Latvijas ziediem, simboliem un krāsām.

Radoši darbojoties bērni un jaunieši iepazīsies viens ar otru, savukārt biedrības “Javir” pārstāvji pastāstīs par biedrības darbību un tās mērķiem, kā arī aicinās uz nākamajām projekta aktivitātēm.

Prieks, ka dalībai jau atsaukušies vairāki Jēkabpils 2. vidusskolas skolēni!

Pasākums notiks Jēkabpils ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības “Javir” telpās (Brīvības ielā 258a), ārpagalmā un tiešsaistes platformā. Bērni un jaunieši tiks sadalīti grupās atbilstoši mājsaimniecībām, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai.

Radošā darbnīca “Reljefainās magones” būs pirmā tikšanās projekta “Draugu pulkā” pasākumu virknē. Līdz oktobra beigām projektā gaidāmi vēl vairāki pasākumi, aicinot piedalīties un radoši līdzdarboties ukraiņu, latviešu un citu tautību bērnus un jauniešus. Projektu “Draugu pulkā” īsteno biedrība “Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība”.

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība”.

Papildu informācijai:

Biedrības „Latvijas Ukraiņu biedrību apvienība” valdes priekšsēdētāja

Irina Dukule

E-pasts: outlluba@gmail.com

Mob. tālr. 29861068

Radošās dienas “Reljefainās magones” koordinatore, Jēkabpils ukraiņu kultūrizglītības biedrības ,,Javir” pārstāve
Valentīna Zarņicka
E-pasts: vzarnicka@inbox.lv
Mob. tālr. 27158505

LOGO2

Ви можете залишити свій коментар: