Об'єднання українських товариств Латвiї   Rotating Header Image

“Lesja Ukrainka -150 gadi” – “Мови різні – душа одна”

Mērķis – veikt, kopt, popularizēt un saglabāt musu Ukrainu tradīcijas, kultūru un nodot to paaudzei. Tā ka gads ir veltīts Lesjai Ukrainkai Javir piedalījās šajā starptautiska pasākuma un mūsu mērķis bija iepazīstināt plašāku auditoriju , un atcerēties tādu populāru ukraiņu dzejnieci caur dziesmām, dzejoļiem. Mūsu pasākumā piedalījās dažādu tautību iedzivotāji un katrs kurs piedalijas teica mums paldies par to ka vini atvera pasi sev jauno informaciju.
2021.gada 25. februārī aprit 150 gadu kopš slavenās ukraiņu dzejnieces Lesjas Ukrainkas dzimšanas. Viņas daiļrade ir kā tilts starp Ukrainu, Latviju un pasauli, pagātni un mūsdienām. Atzīmējot jubileju ukraiņu biedrība “Javir” aicināja tautiešus un sadarbības partnerus, visā pasaulē papolarizēt slavenās ukraiņu dzejnieces radošo mantojumu.
UNESCO ir pasludinājis 2021. gadu par Lesja Ukrainka 150 gadi
Sakara ar Covid-19, mūsu pasākums notika tā, ka mēs pa vienai strādājam ar bērniem, tā ari notika mūsu video versija

“Lesja Ukrainka -150 gadi”, “Мови різні – душа одна”
Starptautiskais pasākums “Lesja Ukrainka -150 gadi”, kuru rīkoja “Javir” biedrība, gribam pateikt sirsnīgu paldies ne tikai Latvijas iedzīvotajiem un biedrības sadarbības partnerim, bet ari draugiem, radiniekiem no ārzemēm.

Organizatori : Valentīna Zarnicka, Ņina Pomjalova, Viktorija Artemjeva, Angelina Afanasjeva
https://failiem.lv/u/nks6zdjjf
https://failiem.lv/u/3c9ajn56j

Ви можете залишити свій коментар: