Об'єднання українських товариств Латвiї   Rotating Header Image

Aicinām uz semināra „Koučings NVO – profesionāliem sasniegumiem un sevis attīstībai” 2. nodarbību

Trešdien, 25. novembrī no plkst. 14.00 – 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktiskā semināra „Koučings NVO – profesionāliem sasniegumiem un sevis attīstībai” 2. nodarbību.

Semināra mērķis ir  nevalstisko organizāciju dalībniekus iepazīstināt ar mūsdienās arvien lielāku popularitāti gūstošo treniņu metodi – koučingu, tā jēdzienu un praktisko pielietošanu savu vai organizācijas mērķu sasniegšanai un attīstībai.

Praktiskā semināra “Koučings NVO – profesionāliem sasniegumiem un sevis attīstībai”galvenās tēmas:

Programmā:

·        Mācīšanās posmi koučingā;

·        Motivācija un ticība sev;

·        Praktiski vingrinājumi kouča prasmju apzināšanai un pilnveidei.

Semināru vadīs lektore, praktizējoša organizāciju un darbinieku attīstības konsultante un supervizore Aivita Roze.

Aivita Roze ir starpkultūru, saskarsmes un psihosociālo jautājumu trenere un konsultante, Latvijas Supervizoru apvienības valdes locekle. A.Rozei ir vairāk kā četrpadsmit gadu pieredze darbinieku profesionālajā atbalstā un konsultēšanā.  Absolvējusi Tallinas Universitātes Vācijas komunikācijas un Supervīzijas institūta profesionālo programmu „Starpkultūru supervīzija un organizāciju attīstība”. No 2010.gada aktīvi darbojas trešo valstu valstspiederīgo atbalsta projektos kā lektore, apmācību programmu veidotāja un koordinatore. Konsultē klientus saskarsmes, konfliktu risināšanas, stresa menedžmenta un personības izaugsmes jomās.

Vietu skaits seminārā ir ierobežots!

Seminārā notiks praktiskas nodarbības, tādēļ tiklīdz seminārā būs pieteikušies 25 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālruņa numurs) uz e-pasta adresi:nvonams@riga.lv


Ви можете залишити свій коментар: